10 Mayıs 2010

Annem...

Bir gün gecikmeli oldu ama olsun. Bloğumun kayıtlarına da girsin istedim. Dün anneler günüydü.Çok yakın oturmamıza rağmen sadece bir telefonla kutladım annemin anneler gününü.

Tembellik günümüzdü dün çıkmadık evden bedeni dinlendirdik. Abim güzel bir gezi organize etmiş onlara çok eğlenmişler. Bana saçma geliyor aslında anneler günü babalar günü filan. Tv de duygusal reklamlar çiçekçiler de artan fiyatlar.Bir güne sığmaz ki. Ben her gün seslerini duymazsam rahat edemiyorum. İşim yoğunsa benim aklımdan çıkarsa onlar arar dayanamazlar zaten.

Ben şanslı bir çocuğum annem ve babamla her şeyi mi paylaşırım. İyiyi kötüyü tutamam içimde zaten birileriyle paylaştıkça sevincim artar sıkıntım azalır ki hele ailemle paylaşmanın etkisi daha fazla. Çok eğleniriz, gezeriz, kapris yaparız birbirimize, tartışırız, özleriz, ağlarız. Sevinci hüznü paylaşırız.

Bir omzumda annemin bir omzumda babamın ikisinin arasında da abimin avuçlarının sıcağlığını hep hissederim. Bana huzur ve güven verirler hep. Sizi çoook seviyorum..

Anneciğim seni çoooook seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Anne için yapılmış en güzel şarkı bence.Senin için Anneciğim.


3 yorum:

sesiber dedi ki...

Haddim olmayarak yazmadan edemedim. Annen her ne kadar bunu beklemiyor gibi görünmüşse de keşke gitseydin, yakınındaysa. Geçen zaman ve yaşanması gerekenler pişmanlık yaratmamalı sonra kalbimizde, kalplerinde.
Sevgiler

Hande Made For You dedi ki...

Ne demek teşekkür ederim yorumun için.Haklısın aslında bekliyor tabi bütün annelerin beklediği gibi. Ama tembellik hat safhadaydı dün. Birde polenezköye gitmişlerdi olmadı yani.
:O)

sesiber dedi ki...

Göndere basarken tereddüt ettim, kızım sana ne, ne karışıyorsun, dedim. Anlayışın için teşekkürler. Ben dün annemden eve dönerken içim burkuldu. Bizden ümidi kesmiş, üzgün oturuyordu. Görünceki sevincini unutamam. Çok içime dokundu. Yazmadan da edemedim o yüzden. Anne olunca daha iyi anlıyor insan. İlgiyi en çok hakeden onlar aslında.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails